Тюлі та гардини

Коли світанок спалює ніч на небі, і ранок нагадує про себе співом птахів, шумом автомобілів на дорозі або увертюрою літа в сонячних променях, для свята нового дня відкривають завісу тюлі та гардини…

Після дзвінка будильника та пробудження господарів у кімнату входить світло. Крізь ажурні плетіння протікають промені, утворюючи золоті пасма в кожному кутку. Завіси з дрібними мереживними квіточками створюють відчуття саду, і романтика природи занурює в розслаблюючий настрій. Легкий фатін гойдається на вітерці, а сонячні промені, що заплуталися в ньому, приховують ваш ранок від сторонніх очей.

Що простіше – купити тюль та гардини у Львові, впустити в дім атмосферу свята, зробити крок за натхненням і знайомою стежкою власного смаку. Цей крок буде набагато легше і правильніше, якщо довірити роботу над вікнами професіоналам магазину «Прованс». Тут знавці тканин і тонких матерій напишуть нову главу повісті про вашу оселю.

Мереживні завіси, нагадуючи багатошарову мозаїку, додають в інтер’єр загадку, яка зі зміною часу доби набуває нового сенсу. Гладь шовкових тканин з квітковими візерунками або холодними однотонними озерами привносить влучний настрій туди, де треба зігрітися душею, чи, навпаки, охолодити запал після робочого дня. Вишивка мотивами утворює пасторальну чарівність інтер’єру кухні, а вітальні, прикрашені щедрими мереживними оборками, здобувають королівський шарм.

Коли художник бере до рук мольберт, органза і вуаль отримують особливий настрій. Блідо-жовті занавіски з шифону відтіняють півтони дерев’яної меблі, немов медові струмені сяючого вікна пролилися на стіни, підлогу та інші предмети в кімнаті. М’яке поєднання білого тюлю з кольоровими тканинами розділяє простір лініями кольорового спектру, підкреслюючи лаконізм сучасних інтер’єрів, які грають мелодію комфорту.

Різні кольори, матеріали, форми миттєво змінюють атмосферу, відображаючи внутрішній стан або нагадуючи приємні спогади. Взяти один колір з палітри інтер’єру і помножити його на талант дизайнерів – магазин «Прованс» пропонує замовити тюлі та гардини у Львові. Створене для чарівності і естетики вбрання для вікон виступає індикатором смаку вмілої господині, і ми допоможемо додати цю важливу деталь впевненою професійної рукою.

М’які візерунки з плавними лініями створюють теплу і романтичну атмосферу та наповнюють легені свіжим повітрям, яке лине з вікна, прикрашеного легкими занавісками.