Індивідуальне пошиття штор і гардин

Погодьтеся, багатьом клієнтам перегляд якісних тканин в торговельному залі нагадує відвідування музею мистецтва. Так, ми зібрали найяскравіші зразки колекцій! Але пропонуємо замовникам більше – консультацію з дизайну і декоруванню вікон.

Дизайнер штор у Львові знає все про тканини і відразу готовий запропонувати кілька оптимальних і оригінальних ідей. Ретельно підготуйтеся до візиту. Фотографії інтер’єру, визначений стиль і колірна гамма кімнати знадобляться для вибору потрібних варіантів. Бажано знати розміри вікон і висоти стелі.

Безліч красивих тканин, десятки ідей… Знайти винятковий варіант, вибрати найкращий на тлі повсякденного дозволяє пошиття штор і гардин «під ключ». У нього входить проектування і виготовлення штор і гардин, а також навішування готової продукції за адресою замовника.

Від ідеї до дизайн-проекту…

Професійний дизайн і пошиття штор і гардин передбачає вибір з кількох варіантів оформлення вікон найбільш придатного для вашого будинку. Можливо, ви завітаєте до нас з ідеєю, для реалізації якої потрібно відшукати матеріали і фурнітуру. Можливо, вам потрібно допомогти зупинитися на однієї ідеї з низки тих, що сподобалися –  і тоді дизайнер подивиться на ситуацію професійним поглядом.

Захопіть з собою зразки (або світлини) меблевої оббивки, шпалер, план кімнати з висотою стель і розмірами віконних прорізів, світлини інтер’єру – все це допоможе обрати дизайн і колір виключно до вашого випадку.

Запросіть дизайнера до оселі для вимірювання і оглядин кімнати – це дозволить розробити кращу концепцію штор у відповідь на ваші побажання.

Після консультації і обговорення всіх нюансів дизайнер підготовлює 2-3 ескізи і підбирає відповідні тканини – так що майбутні штори можна побачити в кольорі та обрати на дотик. Варіант, що сподобався, стає основою дизайнерського проекту, розробка якого починається з визначення аксесуарів, техніки пошиття та з урахування особливостей виготовлення штор.

Від затвердження варіанту до його реалізації…

Професійне пошиття штор і гардин у Львові починається після остаточного узгодження всіх деталей, схвалення тканин по малюнку, щільності, ступеню прозорості і здатності до драпування. Враховуючи всі фактори, ми шиємо комплект штор за 7-14 діб в залежності від складності проекту.

Вибір карниза і навішування штор…

Для легкого пересування штор і безпеки конструкції треба підібрати надійний карниз. Дизайнер зорієнтує за кольором і формою, а монтажник прорахує навантаження в залежності від ваги штор, матеріалу стелі або стін. Підбір кріпильних елементів, установка і регулювання механізмів – перший крок до декорування вікна.

Навішування штор – задача для професіоналів, які здатні перевірити намотування рулонних штор або плісировку, гармонійно розташувати ламбрекени і багатошарову драпіровку.

Ідеальний результат можливий лише при комплексному підході!