Римські штори

Класика. Простота. Елегантність. Римські штори – це дивина у світі штор. Вони не лише доповнюють вікно гарними відтінками, але і вважаються дуже зручними і практичними в побуті.

Простий дизайн римських штор приглянувся всім прихильникам мінімалізму в інтер’єрі і до недавніх пір нагадував про стилі офісів, де прижилися їх еволюційні сестри – жалюзі. Але з часом римські штори з’явилися в дизайні житлових кімнат. Незважаючи на простоту форми і конструкції, вони пропонують ефективний захист для вікон і дверей, що ведуть на балкон.

 

Дизайнери магазину «Прованс» вміло сполучать тканини, використовують комбінації з рулонними шторами та ламбрекенами для створення багатошарових композицій.

Пропонуємо замовити римські штори у Львові по індивідуальному проекту. Вони можуть бути розкішними завдяки особливій текстурі тканини, грайливими з кольоровими принтами або романтичними з ефектними драпіровками. Ми знаємо більше 20 стилів римських штор, здатних створити магію затишку на вашій кухні.

Стандартні або затемнені підкладкової тканиною штори дозволяють управляти рівнем освітлення кімнати. Оригінальний дизайн і швидка технологія пошиття перетворює римські штори в привабливе і економічне рішення.

Римські штори виготовляються практично з будь-яких матеріалів, починаючи з тюлевих тканин і закінчуючи технічними полотнами типу екран. Найбільш часто використовуються щільні матеріали, які стають надійним фільтром для світла.

Дизайнери магазину «Прованс» розробляють римські штори для створення комфорту і затишку в кожній кімнаті:

  • Римські штори збирають менше пилу і бруду, тому це ідеальний варіант для кухонь та для засклених лоджій, де вікна розташовані в ряд.
  • Римські штори додають невеликими кімнатами більше простору, збільшуючи висоту стелі, і не перевантажують приміщення зайвими деталями.
  • Вікна, що виходять на сонячну сторону, знаходять надійний захист від надмірного світла у вигляді римських штор, особливо, якщо це спальня.

Римські штори, розроблені спеціально для вашого житла – більше, ніж естетичне задоволення. Дизайнери магазину «Прованс» шиють віконні шедеври за всіма правилами:

  • застосовують тримаючі форму тканини для надання ефектних складок;
  • використовують підкладку, щоб заховати всі зрізи і шви;
  • набувають кращу фурнітуру (рейки, люверси, шнури) для створення штор.

Комбінуємо легкі та плотні тканини, граємо візерунками і текстурами, щоб прикрасити «нестандартні» вікна текстильним шедевром!