Ми пропонуємо дизайн і пошиття штор

Існує безліч засобів для поліпшення вигляду будинку, створення певного дизайну або особливої атмосфери. Магазин штор у Львові «Прованс» пропонує звернути увагу на вікна. Ми використовуємо унікальний підхід до вдосконалення житла – якісне пошиття штор у Львові, спираючись на побажання замовників і творчий потенціал наших дизайнерів.

Магазин, заснований у 1996 році, вже більше десятка років є лідером у сфері шторного бізнесу. Бажання задовольнити потреби в якісних шторах індивідуально досягається в рамках основних послуг:

1. Професійний дизайн штор у Львові

Ця послуга базуються на відповідальному підході. Ми працюємо ґрунтовно, вивчаючи вимоги замовника, розглядаючи особливості інтер’єру аж до малюнка на шпалерах, створюємо ескізи і демонструємо зразки тканин, щоб на етапі проектування закласти високу якість майбутнього комплекту штор.

Команда дизайнерів з натхненням береться за будь-які проекти. Створюємо штори з характером для приватних будинків і вибираємо неповторний вигляд вікон готелів, ресторанів, магазинів і салонів. Досвід у розробці проектів сучасного і класичного стилю, бюджетних і люксових варіантів, відродження традицій або розробка ексклюзиву – будь-які обсяги і завдання виконають дизайнери магазину «Прованс».

2. Професійне пошиття штор у Львові

Ця послуга покладається на великий досвід закрійників та швачок. Ви бажаєте одержати ідеальні штори? Уявіть, що відмінну ідею здатне зіпсувати невдале виконання. Тому наші майстри використовують професійні навички, перевірену технологію, правильний крій і бездоганний пошиття.

Глибокі знання про тканини, їх податливість та вибір способів обробки дозволяють виконувати замовлення швидко і якісно. Штори, створені руками наших майстрів, прикрашають багато респектабельних закладів міста Львова.

Місія магазину «Прованс»: кожному вікну – гарні штори! І щоб реалізувати бажання клієнтів на вищому щаблі ми працюємо по всіх напрямках:

  • завжди намагаємося урізноманітнити нашу продукцію за рахунок дизайну і матеріалів;
  • поповнюємо асортимент новинками у світі тканин;
  • освоюємо нові техніки пошиття та дизайну.

Орієнтири на новизну і якість – основні при виборі постачальників. Компанія співпрацює з багатьма фабриками з Іспанії, Італії, Німеччини та Туреччини, ретельно вибираючи найбільш цікаві колекції.

Наш професійний розвиток – Ваші красиві вікна!