Декоративні подушки та покривала

Все починається з деталі…

Поява в кімнаті нових штор – це справжня революція. На їх фоні тьмянішає старий текстиль і настає пора оновлення. Разом з купівлею комплекту для вікон дизайнери магазину «Прованс» рекомендують пошити декоративні подушки і покривала у Львові.

Аксесуари – це індивідуальність будь-якого будинку. Розкидані по дивану подушки, ковдра у кріслі або стьобане покривало на ліжку – декоративні елементи приносять в будинок гармонію, поєднуючи предмети інтер’єру в єдину композицію.

Магазин «Прованс» допомагає наповнити магазин приємними і затишними дрібницями!

Покривала і подушки – це не лише декорації, а джерела комфорту і гармонії в оселі. Вони розкажуть про звички господарів більше, ніж можна уявити. На роль одного з головних прикрас спальні покривало висунули французи в 19 столітті, коли почали використовувати коштовні тканини і вишивку для оздоблення.

Дизайнери магазину «Прованс» знають, що покривала виконують кілька важливих функцій у обителі сну:

  • Захищають постільну білизну, запобігаючи осіданню пилу на простирадлах і подушках, а також дозволяють швидко приховати сліди сну – інтимної частини життя – від неочікуваних гостей.
  • Вдосконалюють вигляд спальні, додаючи розкіш чарівних жакардових візерунків, блиск шовкових ниток або витонченість драпіровок.
  • Прикрашають кімнату, прикриваючи ліжко ніжки і каркаси оборками або спідницями. Покривала можуть захищати елементи меблів від стирання.
  • Змінюють дизайн інтер’єру. Колір і візерунок покривала може збігатися зі шторами або навпаки суперечити загальній гамі кольорів у спальні, створюючи еклектичне настрій.

Пропонуємо замовити декоративні подушки у Львові, щоб оживити інтер’єр введенням кольору, фактури малюнка. Великі подушки, розташовані на підлозі, створюють у кімнаті невимушений і комфортний настрій. Невеликі декоративні подушки, розміщені в один ряд на дивані, мають виразний візуальний ефект, відображаючи порядок і симетрію. Подушки з шовку надають інтер’єру екзотичне звучання. Вишиті подушки або замшеві тканини роблять декор більш відчутним.

Гра кольором і фактурою дарує кімнатам простір: чим більше різних візерунків, тим цікавіше виглядає дизайн міських квартир. Насичені кольори створюють тепло, а холодні кольори миттєво освіжають кімнату. Покривала і подушки підпорядковуються сезонності, готують кімнати до свят або приїзду гостей. Наповнити інтер’єр деталями – подарувати оселі душу!