Штори, тюлі, карнизи та багато інше

Штори

Штори – це кілька метрів розкішної тканини, декоративні елементи і міцний карниз. Володіючи всім для створення різноманітних комплектів, магазин «Прованс» стає постачальників затишку та естетики до кожної оселі.

Тканини – це основа вибору прекрасного декору вікон. Широкий асортимент «Прованс» має штори та гардини для втілення будь-якої фантазії. Пронизані витонченими візерунками хвилі жакардових тканин для класичних і романтичних ансамблів. Благородні струмені блискучого шовку спадають до підлоги, утворюючи водоспади. Сяйво атласу створює елегантні шторні комплекти з вишуканими драпіровками.

Підтримуючи моду на екологічність і натуральність, магазин «Прованс» пропонує тканини з натуральної ниткою – льон і бавовна. Легкі і гігієнічні штори та гардини підходять для дитячих, віталень з великими вікнами і кухонь – адже натуральні тканини переносять прання безліч разів.

Тюлі

Тюлі дарують друге народження вікон, символізуючи свіжість і світло. Органза і полуорганза, вуаль і микросетка створюють кокетливе і повітряне оформлення там, де треба додати легкості і простору.

Тканини з друкованим малюнком стають частиною дизайну інтер’єру, виявляючи загальні мотиви зі шпалерами або меблевою оббивкою. Фактурні тканини доповнюють вигляд кімнати грою матеріалів. Однотонні тканини відповідають сучасним інтер’єрам та вносять різноманіття в кольорову палітру.

Кожній тканини – яскравий дизайн штор і гардин. Дизайнери володіють особливими секретами, які перетворюють французькі, англійські йди римські штори, зшиті на замовлення, на джерело краси і функціональності.

Карнизи

Карнизи та штори завжди йдуть в парі, доповнюючи одне одного. Пошиття вбрання для вікон на замовлення супроводжується вибором карнизної системи, яка відповідає певним моделям штор. Круглі карнизи для штор на люверсах, профільні карнизи для композицій з ламбрекеном, стельові карнизи для розташування в нішах або електрокеровані версії для драпірування. Весь спектр карнизів є представлений в магазині «Прованс» – і розкішні ковані, і бюджетні пластикові варіанти.

Аксесуарами у вигляді бахроми, кистей, підхватів, магнітів і ланцюжків різних дизайнерів надають шторам особливий шарм. Текстиль збагачує оселю текстурами і відтінками, відчуттями і затишком. Магазин «Прованс» наповнює побут покупців: декоративні подушки і покривала можуть відповідати шторами або ставати центральним мотивом інтер’єру.