Штори для вітальні

Штори для вітальні – більше, ніж аксесуар. Вони висловлюють ставлення господарів оселі до власного життєвого простору. Адже саме у вітальні родина проводить найцінніший час – у оточенні рідних, і саме тут прийнято зустрічати гостей.

Звичайно, штори залишаються декоративними полотнами тканини, що використовуються для завішування вікон і додання індивідуальності приміщенню. Магазин «Прованс» володіє різноманітними моделями, кольорами, матеріалами, і дарує можливість замовити штори для вітальні у Львові потрібних форм і розмірів за індивідуальним ескізом.

Штори для вітальні відіграють дві ролі в дизайні інтер’єру:

  • Створюють комфортні умови в приміщенні.
  • Роблять стиль та дизайн кімнати довершеним.

Професійні дизайнери магазину «Прованс» розробили особливий підхід до створення одягу для вікон вітальні – самої вимогливої кімнаті з позицій естетики і практичності.

Аналізуємо освітлення у вітальні…

Північ або південь, захід або схід… Вікна забезпечують природне світло різної інтенсивності, і тип майбутніх штор неодмінно узгоджується з освітленістю кімнати. Важкі тканини застосовуються там, де потрібно сховатися від полуденної спеки і захистити очі від яскравого світла. Прозорі тюлі та вишукані шовки пропонують відчуття простору і наповненість світлом там, де його не вистачає.

Вибираємо матеріал…

Вітальні бувають різними. Одні, наповнюючись дитячим сміхом, стають полігоном для ігор. Інші служать вишуканій атмосфері званих вечерь, а треті – збирають родину біля екрана домашнього кінотеатру. Хороша тканина – це практична тканина. Натуральна гігієнічність і міцність бавовни потрібна вітальням, у яких часто бувають діти. Шовкові та жакардові полотна напишуть картини розкоші для вікон вимогливих господарів. Однотонні штори зі льону або змішаних тканин прослужать довго там, де треба підкреслити мінімалізм сучасного побуту.

Кращі штори для вітальні ті, які Ви придумали самі…

Ви можете прийти до нас з багажем ідей і обговорити їх з дизайнером, який розтлумачить переваги і недоліки кожного варіанту. Візьміть світлині меблів або шпалер, щоб правильно вибрати палітру та візерунки штор, визначити стиль і напрямок конструювання.

Пропонуємо купити штори для вітальні з елегантною плісировкою, грайливими квітковими мотивами, мереживними каскадами або величними атласними переливами.

Подбайте про серце Вашого будинку – подаруйте гарне оформлення вікнам!