Штори для кухні

Штори для кухні – важливий елемент настрою, джерело затишку та індивідуальності. Сучасні кухні тяжіють до об’єднання функціональності і дизайну, і саме аксесуари дають можливість оживити найсмачніше і привабливе місце у всьому будинку.

Красиві штори для кухні стають джерелом натхнення для господині, яка готує найкращі страви. Привітний наряд для вікон показує стиль і смак мешканців житла, допомагає налагодити внутрішній психологічний клімат, адже вогонь домашнього вогнища розпалюється саме за обіднім столом.

Можна замовити штори для кухні у Львові, щоб прикрасити кімнату, сховатися від настирливих очей або зменшити занадто яскраве сонячне світло. Роль, яка запропонована шторам, впливає на вибір матеріалу та фасону. Завдання дизайнера – визначити основну тему кухні і підібрати відповідний вигляд для віконного оздоблення. Крім того, штори для кухні повинні відповідати розміру вікна, висоті стелі і габаритам приміщення.

Дизайнер магазину «Прованс» готовий разом з вами обговорити чотири важливі фактори при виборі штор – тканина, колір, форму і стиль. Кожен елемент має вирішальне значення, і здатний повністю змінити кінцевий результат.

Тут починається шлях до ідеальних штор для кухні…

Магазин «Прованс» представляє безліч тканин для кухонних штор. Важкі матеріали, такі як парча або інші жакардові плетіння, нехай залишаються для віталень. Кухня зустрічає легкі і натуральні волокна. По міцності і практичності немає рівних бавовни, яка ідеально підходить під вимоги кухні. У пошуках новизни і індивідуальності допомагають симпатичні принти і вишивка, мереживо та тасьма. Вікна, що виходить на сонячну сторону, потребують стійких до вицвітання тканин – високотехнологічна синтетика, надовго зберігає колір, а за гігієнічністю не поступається натуральним волокнам.

Колір штор – це голос, який доповнює хор дизайну кухні. Звернути увагу на оздоблення стін і меблів, подивитися на кімнату при світлі дня і увечері, щоб розібратися з палітрою кольорів. Світлі тони змушують кухню виглядати більше і підтримують легку атмосферу. Але при надлишку сонячного світла зробіть вибір на користь темних штор. Колір може збігатися з оформленням кімнати або бути контрастним, що схвалюється в сучасних інтер’єрах.

Кухні виграють при створенні розслабленою і неформальної обстановки за допомогою коротких і грайливих штор. Довжина і витрата тканини визначається за розміром вікна, а стиль – це більше, ніж втілення ідеї дизайнера. Поєднуючи смаки клієнтів, особливості інтер’єру кімнати, характеристику тканин і модні тенденції, магазин «Прованс» пропонує замовити штори для кухні у Львові для створення унікальності вашого оселі!