Штори для спальні

Спальня – місце зародження внутрішньої естетики та енергетики будинку. Штори для спальні створюють не лише належний зовнішній вигляд, але утримують сонячне світло зовні, щоб забезпечити комфортний сон і гарантувати конфіденційність вашого життя. Різноманіття відтінків, дизайнів і стилів – це можливість замовити штори для спальні у Львові і додати індивідуальність кожної спальні.

Магазин «Прованс», пропонуючи штори для спальні, допомагає налаштувати атмосферу всього будинку і позначити пріоритети дизайну інтер’єру. Узгодити колір і візерунок з меблями та аксесуарами або вибрати абсолютно протилежну забарвлення і створити унікальний стиль, який наповнить спальню гармонією.

При виборі тканини для штор дизайнери радять відштовхуватися від кольору і стилю меблів. Масивна класика вимагає пишного вбрання для вікон, такого як феєрія французьких складок, а мінімалізму відповідає простота римських штор. Спальні на південній стороні потребують стійких до впливу сонячного світла матеріалів. За бажанням клієнта в хід йдуть традиційні натуральні штори з бавовни або льону, а також синтетичні тканини, такі як міцний і податливий акрил, невибагливий у догляді терилен або сяючий лавсан.

Кожній спальні – штори за вимогами…

Дизайн штор для спальні спирається на функціональність. Льняні штори підкреслять простоту оздоблення спальні і стануть економічним варіантом. Нескінчені візерунки і кольори допоможуть вибрати потрібний стиль. Наприклад, штори для спальні з відтінками синього і зеленого діють на людину заспокійливо і додають елегантності кімнаті. Плісировані штори впорядкованими складками надають спальні більш акуратний вигляд, який відповідає класиці і розкоші.

Поєднуйте коричневий колір і відтінок слонової кістки, а також синій з білим для елегантних ансамблів. Прозорі штори гарантують романтичну атмосферу в кімнаті, а також забезпечують візуальне збільшення простору там, де його не вистачає. Легкі тканини з драпіровками захистять вашу приватне життя від поглядів сусідів.

Штори для спальні, входячи до інтер’єру кімнати, допомагають розслабитися і налаштуватися на відпочинок. Магазин «Прованс» створює виразні і важливі штрихи для гармонії оселі!