Карнизи та аксессуари

Красуням шторам, які з’являються у вашому будинку, необхідна гідна свита. Магазин «Прованс» пропонує придбати карнизи та аксесуари для штор у Львові – вірних супутників дизайну, а також з’єднувальних елементів між новим виглядом вікон і інтер’єром кімнати.

Люверси допоможуть створити щільну драпіровку модними дрібними складками, які личать довгим шторам і високим вікнам. Прихвати з кріпленнями на стіні надають інтер’єру помпезність і затишок – все залежить від декоративних аксесуарів, використаних для ансамблю. Кисті і шнури можуть бути розкішними або витонченими, а також підкреслювати колір основної тканини штор або відображати всі відтінки кольорової гами комплекту.

Що таке бахрома? Це більше, ніж окантовка для портьєр і гардин. Дизайнери давно збагатили традиційну прикрасу з ниток стеклярусом, бісером, тасьмою – гра формою і відтінками створює етнічні мотиви, додає шторам казкову чарівність.

Ламбрекени відмінно прикрасять просторі кімнати з високими стелями, а приміщенням з невеликими розмірами підійдуть штори з бандо. Створенням арок, галстуків, застосування кистей-кутасов і ниток із стеклярусу створює оригінальні рішення. Подовжена бахрома з кришталевими підвісками може вдосконалити традиційний ламбрекен. Підвіски з органзи і скляні фігурки метеликів, що прикрашають прихвати і облямівки для штор, тримачі і брошки забезпечують дизайнерських фурор.

Магніти для штор об’єднують декоративну і практичну функцію, дозволяючи відмовитися від безликих крокодильчиків і кілець. Каміння, бісер або кисті додають шторам родзинку при використанні лише єдиного аксесуара.

Замовити карнизи у Львові – вибрати гарну основу для злиття штор і вікна. Вони можуть підтримувати єдину кольорову гаму з віконним блоком або повторювати відтінки меблів, що стоїть у кімнаті. Карнизи виступають тим елементом, який гармонізує стиль штор та інтер’єр оселі. Створені з дерева, кованого металу, пластику карнизи чітко відповідають певним напрямам дизайну – класиці, модерну або хай-теку.

Карнизи – це ефектний засіб надання вікнам індивідуальності, адже саме вони підбираються з урахуванням матеріалу стін, ширини вікна і ваги штор. Дбайливий розрахунок є основою дизайнерської праці та творчості, що здатне пристосувати обладнання на користь краси.

Шарм латуні, розкішного золота або зістареної міді надає особливу чарівність інтер’єру. Наконечники перетворюють звичайний карниз у шедевр, додаючи блиск кристалів, золота або срібла. Привабливість кованих завитків, дерев’яної різьби або прохолода хрому жирним шрифтом виділяє стиль штор та інтер’єру.